Audio CD: Dvanáct povídek o poutnících - 1CD mp3 (čte Ladislav Mrkvička)

Kód: 7227123

Úplný název:

Audio CD: Dvanáct povídek o poutnících - 1CD mp3 (čte Ladislav Mrkvička) (Márquez Gabriel García):

Autor a popis:

Márquez Gabriel García, Tympanum, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
252 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Vypravěčem románu je stařec, píšící sloupky do nedělních novin, jenž právě oslavil své devadesáté narozeniny. Rozhodne se nadělit si nevšední dar - noc s nezletilou pannou. Vzhledem k tomu, že hlavní hrdina nikdy nepoznal sladkou chuť lásky, nepředpokládá, že by se mohl do mladé společnice zamilovat. Stařec se nicméně postupně stává posedlým: touží po přítomnosti dívky, a to i přesto, že spolu nikdy nepromluvili, ani nesdíleli společné lože.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Dvanáct povídek o poutnících - 1CD mp3 (čte Ladislav Mrkvička) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Dvanáct povídek o poutnících - 1CD mp3 (čte Ladislav Mrkvička).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Dvanáct povídek o poutnících - 1CD mp3 (čte Ladislav Mrkvička) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Dvanáct povídek o poutnících - 1CD mp3 (čte Ladislav Mrkvička) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Dvanáct povídek o poutnících - 1CD mp3 (čte Ladislav Mrkvička) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Audio CD: Dvanáct povídek o poutnících - 1CD mp3 (čte Ladislav Mrkvička)