Na vlastní pěst - Pokračování autobiografické knihy Na vlastní kůži

Kód: 7217820

Úplný název:

Na vlastní pěst - Pokračování autobiografické knihy Na vlastní kůži (Holdenová Kate):

Autor a popis:

Holdenová Kate, JOTA, 224 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
49 Kč (68 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pokračování autobiografické knihy Na vlastní kůži Ve strhujícím pokračování své autobiografie vypráví Australanka Kate Holdenová úplně jiný příběh než byl ten o jejím propadu na dlažbu ulice a do chtivých rukou mužů, kteří si za sex rádi zaplatí. Po odvykací kúře a nalezení cesty zpátky ke své rodině se Kate rozhodla odejít z Melbourne - tentokrát za nalezením sebe sama. Na vlastní pěst je příběhem její cesty do Říma a Neapole, ze zaběhnutého světa flirtů a sexu k lásce, od ztráty k porozumění - a pak zase zpátky. V okouzlující biografii však najdete obojí - sex s cizinci i utrpení zlomeného srdce. Příběh je o pyšné touze po nezávislosti i tíži samoty, která se s ní pojí ruku v ruce. Je o ztrátě sebe sama v lásce k druhému a objevení své pravé identity skrze něžné ruce milence. Ale především je Na vlastní pěst knihou o pouti ženy za odhalením pravdy o sobě samé. A taky o snaze tu novou pravdu přijmout. Kate Holdenová říká: „Nejde o knížku o sexu, ale o knížku plnou sexy okamžiků.“ A dodává: „Doufám, že dokážu představit mužům ženskou sexualitu ve světle, ve kterém ji dosud neviděli.“ Neuvěřitelně otevřená zpověď o sexu a hledání sebe sama.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Na vlastní pěst - Pokračování autobiografické knihy Na vlastní kůži do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Na vlastní pěst - Pokračování autobiografické knihy Na vlastní kůži.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Na vlastní pěst - Pokračování autobiografické knihy Na vlastní kůži (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Na vlastní pěst - Pokračování autobiografické knihy Na vlastní kůži bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Na vlastní pěst - Pokračování autobiografické knihy Na vlastní kůži doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / Na vlastní pěst - Pokračování autobiografické knihy Na vlastní kůži