Nacionalismus, společnost a kultura ve střední Evropě 19. a 20. století

Kód: 2461398

Úplný název:

Nacionalismus, společnost a kultura ve střední Evropě 19. a 20. století (kol.):

Autor a popis:

Kol., Karolinum, 444 stran, jazyk - čeština, nemčina, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
226 Kč (295 Kč)
  / ks  
koupit
 

Obsáhlý svazek Nacionalismus, společnost a kultura ve střední Evropě 19. a 20. století vznikl jako pocta více než dvou desítek kolegů a přátel k 75. narozeninám historika Jiřího Kořalky. Jiří Kořalka patří mezi nejvýznamnější české historiky starší generace, jehož práce se již několik desetiletí setkávají s mimořádným ohlasem nejen u nás, ale i v zahraničí. Shromážděné příspěvky v Kořalkově sborníku se pochopitelně týkají především těch témat, jimž se během svého profesního života věnoval a věnuje sám jubilant. Vedle dějin moderního nacionalismu, vývoje politické kultury či sociálních dějin a modernizačních procesů 19. a počátku 20. století se tak dostalo prostoru i dějinám kultury, vzdělanosti či dnes neprávem opomíjeným dějinám dělnického hnutí. Součástí sborníku je isoupis bibliografie Kořalkových prací z posledního období.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nacionalismus, společnost a kultura ve střední Evropě 19. a 20. století do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nacionalismus, společnost a kultura ve střední Evropě 19. a 20. století.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nacionalismus, společnost a kultura ve střední Evropě 19. a 20. století (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nacionalismus, společnost a kultura ve střední Evropě 19. a 20. století bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nacionalismus, společnost a kultura ve střední Evropě 19. a 20. století doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Nacionalismus, společnost a kultura ve střední Evropě 19. a 20. století