Nacisté ve službách USA - Jak se Spojené státy staly bezpečným útočištěm pro Hitlerovy muž

Kód: 7462861

Úplný název:

Nacisté ve službách USA - Jak se Spojené státy staly bezpečným útočištěm pro Hitlerovy muž (Lichtblau Eric): Jak se Spojené státy staly bezpecným útocištem pro Hitlerovy muže

Autor a popis:

Lichtblau Eric, Jota, 374 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
251 Kč (348 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Tisíce nacistů, od strážných z koncentračních táborů až po osoby zastávající vysoké funkce v německé Třetí říši, mizely po druhé světové válce na druhou stranu Atlantického oceánu, aby zde začaly v tichosti nový život. Tito lidé, z nichž mnozí figurovali na seznamech válečných zločinců, se ocitli pod ochranou americké vlády, CIA, FBI či armády a pokračovali dál ve své práci coby špioni, odborníci na zpravodajskou činnost nebo špičkoví vědci.

Kniha Nacisté ve službách USA nabízí poprvé na základě donedávna tajných dokumentů a rozhovorů s pamětníky ucelený příběh o tom, jak je možné, že řada někdejších nacistů mohla žít ve Spojených státech po dlouhé desítky let jako obyčejní občané. A co umožnilo, že se teprve dlouhá léta po jejich příchodu do země začali soukromí detektivové i vládní vyšetřovatelé snažit o jejich dopadení. I pak se ale někteří z nich těšili ochraně ze strany amerických tajných služeb.

Pravdivý příběh o tom, jak se Amerika stala bezpečným rájem pro Hitlerovy muže.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nacisté ve službách USA - Jak se Spojené státy staly bezpečným útočištěm pro Hitlerovy muž do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nacisté ve službách USA - Jak se Spojené státy staly bezpečným útočištěm pro Hitlerovy muž.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nacisté ve službách USA - Jak se Spojené státy staly bezpečným útočištěm pro Hitlerovy muž (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nacisté ve službách USA - Jak se Spojené státy staly bezpečným útočištěm pro Hitlerovy muž bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nacisté ve službách USA - Jak se Spojené státy staly bezpečným útočištěm pro Hitlerovy muž doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Nacisté ve službách USA - Jak se Spojené státy staly bezpečným útočištěm pro Hitlerovy muž