Naďa Konvalinková - Naivní Květuška z filmu Adéla ještě nevečeřela, vyrostla v hvězdu prvn

Kód: 7229320

Úplný název:

Naďa Konvalinková - Naivní Květuška z filmu Adéla ještě nevečeřela, vyrostla v hvězdu prvn (Košťálová Michaela): Naivní Kvetuška z filmu Adéla ješte nevecerela, vyrostla v hvezdu první velikosti

Autor a popis:

Košťálová Michaela, PETRKLÍČ, 168 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
196 Kč (285 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Spisovatelka a historička umění Michaela Košťálová přichází před své čtenáře s novou knihou již zdobí příznačný název NAĎA KONVALINKOVÁ - Naivní Květuška z filmu Adéla ještě nevečeřela,vyrostla v hvězdu první velikosti.
Je to kniha nabitá nejen faktografickým materiálem o této svébytné a oblíbené herečce, ale také hlubším zamyšlením, které rozhodně zaujme všechny čtenáře, kteří Naděnku /jak ji její přátelé a obdivovatelé říkají/ mají rádi. Při psaní této publikace se bránila tomu, aby kniha nebyla jen snůškou faktografických dat a tedy vlastně dílo bez duše. Inspiraci pro napsání knihy ji byly zejména časosběrné filmy dokumentaristky Heleny Třeštíkové a hlavně vztah k Nadě Konvalinkové, jako herečce a ženě, kterou se zájmem sledovala od svých dětských let, kdy se chtěla stát herečkou, tedy vlastně kolegyní té velké N.K.
Kniha mj. také pojednává o dlouholetém přátelství Nadi Konvalinkové s Květou Fialovou, o jejím „ nakažlivém“ smíchu, o módě, jídle a pochoutkách, o eleganci i Nadačním fondu, ve kterém paní Naďa mnoho let působí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Naďa Konvalinková - Naivní Květuška z filmu Adéla ještě nevečeřela, vyrostla v hvězdu prvn do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Naďa Konvalinková - Naivní Květuška z filmu Adéla ještě nevečeřela, vyrostla v hvězdu prvn.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Naďa Konvalinková - Naivní Květuška z filmu Adéla ještě nevečeřela, vyrostla v hvězdu prvn (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Naďa Konvalinková - Naivní Květuška z filmu Adéla ještě nevečeřela, vyrostla v hvězdu prvn bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Naďa Konvalinková - Naivní Květuška z filmu Adéla ještě nevečeřela, vyrostla v hvězdu prvn doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Naďa Konvalinková - Naivní Květuška z filmu Adéla ještě nevečeřela, vyrostla v hvězdu prvn