Nádhera být ženou - Know-how, jak ekonomicky nenáročně a nanejvýš efektivně zdůraznit žens

Kód: 2492922

Úplný název:

Nádhera být ženou - Know-how, jak ekonomicky nenáročně a nanejvýš efektivně zdůraznit žens (Březinová Dagmar):

Autor a popis:

Březinová Dagmar, Ikar, 128 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
79 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

Vyžaduje rozjasněný obličej, pěkné oblečení a příjemný vzhled, který vždy upoutá pozornost, vysoké finanční náklady? Autorka, přední výtvarnice módy a scénického kostýmu a koučka společenského chování, vás přesvědčí o opaku. V knize najdete know-how se zajímavými tipy, jak ekonomicky nenáročně a nanejvýš efektivně zdůraznit ženskou krásu, pocítit radost ze života a skvostný pocit úspěšnosti v profesi i v partnerství. Připomeňte si známá pravidla, jak získat a udržet si jedinečné kouzlo zvané osobnost.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nádhera být ženou - Know-how, jak ekonomicky nenáročně a nanejvýš efektivně zdůraznit žens do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nádhera být ženou - Know-how, jak ekonomicky nenáročně a nanejvýš efektivně zdůraznit žens.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nádhera být ženou - Know-how, jak ekonomicky nenáročně a nanejvýš efektivně zdůraznit žens (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nádhera být ženou - Know-how, jak ekonomicky nenáročně a nanejvýš efektivně zdůraznit žens bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nádhera být ženou - Know-how, jak ekonomicky nenáročně a nanejvýš efektivně zdůraznit žens doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Krása a styl

 
Knihkupectví / Volný čas / Krása a styl / Nádhera být ženou - Know-how, jak ekonomicky nenáročně a nanejvýš efektivně zdůraznit žens