Nádobové rostliny - Nejkrásnější cizokrajné druhy pro balkon, terasu a zimní zahradu

Kód: 2422953

Úplný název:

Nádobové rostliny - Nejkrásnější cizokrajné druhy pro balkon, terasu a zimní zahradu (Sansoni-Köchelová Maria):

Autor a popis:

Sansoni-Köchelová Maria, Knižní klub, 240 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha obsahuje podrobné portréty více než 160 kontejnerových rostlin z celého světa. Oleandr, jasmín, andělská trumpeta, žumara nebo pomerančovník: všechny tyto nádherné nádobové rostliny dokážou proměnit terasu, balkon nebo zimní zahradu v kousek cizokrajné oázy. Když jim zajistíte vhodné podmínky, každý rok se vám odmění bohatou nadílkou květů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nádobové rostliny - Nejkrásnější cizokrajné druhy pro balkon, terasu a zimní zahradu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nádobové rostliny - Nejkrásnější cizokrajné druhy pro balkon, terasu a zimní zahradu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nádobové rostliny - Nejkrásnější cizokrajné druhy pro balkon, terasu a zimní zahradu (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nádobové rostliny - Nejkrásnější cizokrajné druhy pro balkon, terasu a zimní zahradu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Nádobové rostliny - Nejkrásnější cizokrajné druhy pro balkon, terasu a zimní zahradu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zahrada

 
Knihkupectví / Volný čas / Zahrada / Nádobové rostliny - Nejkrásnější cizokrajné druhy pro balkon, terasu a zimní zahradu