Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních dvou týdnů nemoci

Kód: 7357508

Úplný název:

Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních dvou týdnů nemoci (Šubrt Bořivoj):

Autor a popis:

Šubrt Bořivoj, Wolters Kluwer, 128 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
171 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato publikace podává komplexní výklad poskytování náhrady mzdy, platu, respektive i odměny z dohody o pracovní činnosti zaměstnancům zaměstnavatelem. Jde o novou právní úpravu v zákoníku práce, která souvisí s účinností nového zákona o nemocenském pojištění od 1. 1. 2009. Výklad ji dává do souvislostí s dalšími ustanoveními zákoníku práce i zákona o nemocenském pojištění, respektive dalších právních předpisů. Mimo jiné se věnuje též problematice pracovní doby a zjišťování průměrného výdělku, což s věcí velmi souvisí, a to i s ohledem na zvláštní daňový režim této náhrady mzdy. Autor se nevyhýbá ani problémovým otázkám, například srážek z dávek nemocenského pojištění. Text je obohacen mnoha příklady. Druhé vydání pro rok 2010 pochopitelně zapracovává změny výpočtů náhrady mzdy pro tento rok a je rozšířeno na základě prvních zkušeností a častých dotazů. Kniha má zejména praktický, ale i teoretický význam.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních dvou týdnů nemoci do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních dvou týdnů nemoci.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních dvou týdnů nemoci (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních dvou týdnů nemoci bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních dvou týdnů nemoci doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ekonomika

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Ekonomika / Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních dvou týdnů nemoci