Nahrajte si pohádku. Tři prasátka (leporelo + nahrávací zařízení)

Kód: 2423093

Úplný název:

Nahrajte si pohádku. Tři prasátka (leporelo + nahrávací zařízení) (kol.):

Autor a popis:

Knižní klub, 20 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato knížka je určena nejmenším dětem a rodičům nebo prarodičům, kteří chtějí věnovat jedinečný dárek – klasickou pohádku o tom, jak si tři prasátka stavěla domečky, a o zlém vlkovi, který se je snažil rozbořit, doprovázenou veselými ilustracemi a namluvenou vlastním hlasem. Stačí řídit se jednoduchými pokyny a pohádku namluvit do mikrofonu, který je součástí knihy, případně i s věnováním. Děti si pak mohou listovat pevnými stránkami leporela, zatímco jim hlas maminky, tatínka, babičky či dědečka bude vyprávět…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nahrajte si pohádku. Tři prasátka (leporelo + nahrávací zařízení) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nahrajte si pohádku. Tři prasátka (leporelo + nahrávací zařízení).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nahrajte si pohádku. Tři prasátka (leporelo + nahrávací zařízení) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nahrajte si pohádku. Tři prasátka (leporelo + nahrávací zařízení) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nahrajte si pohádku. Tři prasátka (leporelo + nahrávací zařízení) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro nejmenší

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Knihy pro nejmenší / Nahrajte si pohádku. Tři prasátka (leporelo + nahrávací zařízení)