Najím se a zhubnu! - Kompletní průvodce změnou životního stylu

Kód: 9065550

Úplný název:

Najím se a zhubnu! - Kompletní průvodce změnou životního stylu (Jílková Cecílie): Jak jsem zhubla 25 kg?

Autor a popis:

Jílková Cecílie, Procházka Publishing, 183 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
277 Kč (385 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.1.2018 dopoledne. 
 

Kniha pro všechny, kdo chtějí hubnout bez hladovění a nevěří už na diety. "Každý z nás může mít štíhlou postavu. Jediné, na čem záleží, je CO, KDY a JAK jíte. Skutečně je totiž možné jíst opravdu hodně. Pokud víte, jak na to, můžete v pohodě jíst a přitom hubnout," říká známá poradkyně pro výživu Cecílie Jílková. Ve své knize poskytuje čtenáři vtipnou a čtivou formou praktické návody, jak krok za krokem přejít na nový a účinný způsob stravování. Seznámíme se i s příběhem pětatřicetileté autorky, která většinu svého života trpěla nadváhou. Součástí publikace jsou recepty na chutná teplá i studená jídla.

Cecílie Jílková (narozena v Praze r. 1981) je česká spisovatelka, novinářka a scenáristka, dcera spisovatelů Ludvíka Vaculíka a Lenky Procházkové. V posledních letech se věnuje především tématu zdravého hubnutí, je autorkou webu Najím se a zhubnu.cz, kde publikuje vlastní recepty na zdravá jídla. Je také lektorkou kurzů o zdravé stravě a kvalifikovanou poradkyní pro výživu. Specializuje se na redukční výživu, dietologii, psychologii výživy, sportovní výživu, nutriční prevenci a alternativní směry ve výživě.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Najím se a zhubnu! - Kompletní průvodce změnou životního stylu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Najím se a zhubnu! - Kompletní průvodce změnou životního stylu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Najím se a zhubnu! - Kompletní průvodce změnou životního stylu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Najím se a zhubnu! - Kompletní průvodce změnou životního stylu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Najím se a zhubnu! - Kompletní průvodce změnou životního stylu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Najím se a zhubnu! - Kompletní průvodce změnou životního stylu