Nanejvýš čtyři hodiny spánku

Kód: 2043616

Úplný název:

Nanejvýš čtyři hodiny spánku (Schiappa Marlene): Materství po francouzsku

Autor a popis:

Schiappa Marlene, Mladá Fronta, 248 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
207 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Dvě ženy na prahu třicítky. Jedna si buduje kariéru v reklamní agentuře, druhá je na mateřské dovolené. Jedna žije v moderním bytě v Paříži, druhá v domku na předměstí. Jedna drží dietu, druhá už kila navíc nepočítá. Jedna bojuje s kolegy v práci o povýšení, druhá se supermatkami a vychovatelkami ve školce. Kariéristka Morgan a žena v domácnosti Emilie. Dvě dávné kamarádky, které k sobě díky Facebooku opět najdou cestu.
Netrvá však dlouho a role kamarádek se nečekaně vymění. Morgan otěhotní a nezbývá jí než řešit věčné dilema úspěšných žen - kariéra versus dítě. Prožívá hektiku těhotenství spojenou s výběrem vhodné porodnice, sháněním volného místa v jeslích, nepříjemnými kontrolami u gynekoložky.
Bojuje s nevolnostmi v práci a prožívá obavy z budoucnosti. Jak to jen zvládne? Emilie se zase z domácího života snaží utéct, hledá práci, zvažuje rozvod a prožívá románek s přitažlivým hasičem, ne posledním panem Dokonalým.
Nanejvýš 4 hodiny spánku je francouzská romantická komedie o úskalích mateřství, stereotypu manželství i problematice úspěšného skloubení práce s rodinou.
Marl ene Schia ppa je zakladatelkou asociace Maman travaille, první francouzské sociální sítě pro pracující matky, a úspěšnou blogerkou na Yahoo! V rámci Maman travaille navíc v Paříži a po celé Francii každoročně pořádá konference a besedy pro širokou veřejnost.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nanejvýš čtyři hodiny spánku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nanejvýš čtyři hodiny spánku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nanejvýš čtyři hodiny spánku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nanejvýš čtyři hodiny spánku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nanejvýš čtyři hodiny spánku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Nanejvýš čtyři hodiny spánku