Naše milá Sisi - Pravda o arcivévodkyni Žofii a císařovně Alžbětě na základě dosud nezveře

Kód: 2491315

Úplný název:

Naše milá Sisi - Pravda o arcivévodkyni Žofii a císařovně Alžbětě na základě dosud nezveře (Praschl-Bichlerová Gabriele):

Autor a popis:

Praschl-Bichlerová Gabriele, Ikar, 240 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
207 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato kniha přináší zcela nový, dosud neznámý obraz císařovny Alžběty. Sami Habsburkové, především arcivévodkyně Žofie, její děti a snachy, jsou totiž vypravěči příběhů, které se čtenář dozví z jejich dosud nezveřejněných dopisů. Arcivévodkyně Žofie byla milujícím srdcem rodiny. Svou lásku předávala s intenzitou sobě vlastní dětem, snachám i vnoučatům. Byla nadšenou pisatelkou dopisů, které si pravidelně vyměňovala s četnými sourozenci, se svými dospělými syny i jejich manželkami. Tato rodinná korespondence však neinformuje jen o všedních událostech císařské rodiny, ale dotýká se i některých aktuálních historických událostí. Je nanejvýš pravděpodobné, že na základě publikování těchto dopisů historie přepíše mnohé kapitoly ze života císařovny Alžběty a arcivévodkyně Žofie.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Naše milá Sisi - Pravda o arcivévodkyni Žofii a císařovně Alžbětě na základě dosud nezveře do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Naše milá Sisi - Pravda o arcivévodkyni Žofii a císařovně Alžbětě na základě dosud nezveře.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Naše milá Sisi - Pravda o arcivévodkyni Žofii a císařovně Alžbětě na základě dosud nezveře (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Naše milá Sisi - Pravda o arcivévodkyni Žofii a císařovně Alžbětě na základě dosud nezveře bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Naše milá Sisi - Pravda o arcivévodkyni Žofii a císařovně Alžbětě na základě dosud nezveře doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Osobnosti a osudy

 
Knihkupectví / Historie / Osobnosti a osudy / Naše milá Sisi - Pravda o arcivévodkyni Žofii a císařovně Alžbětě na základě dosud nezveře