Naše nejkrásnější koledy - 320 vánoční písní a koled z Čech, Moravy a Slezska

Kód: 7387525

Úplný název:

Naše nejkrásnější koledy - 320 vánoční písní a koled z Čech, Moravy a Slezska (Svoboda Pavel): 320 vánocních písní a koled z Cech, Moravy a Slezska

Autor a popis:

Svoboda Pavel, Triton, 304 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
275 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Tento sborník 320 českých, moravských a slezských vánočních písní a koled představuje největší tuzemskou sbírku svého druhu, jaká kdy u nás byla vydána. Navazuje na menší autorův sborník Zpěvy doby vánoční a zároveň upozorňuje na souvislosti se sborníkem evropských vánočních písní Zpěvy vánoční Evropy (Triton Praha, 2007). Sbírka obsahuje písně harmonizované akordickými značkami, historicko-lingvistické poznámky a několik rejstříků. Je tedy použitelná jak pro domácí muzicírování, tak i pro další zpracování pokročilými hudebníky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Naše nejkrásnější koledy - 320 vánoční písní a koled z Čech, Moravy a Slezska do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Naše nejkrásnější koledy - 320 vánoční písní a koled z Čech, Moravy a Slezska.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Naše nejkrásnější koledy - 320 vánoční písní a koled z Čech, Moravy a Slezska (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Naše nejkrásnější koledy - 320 vánoční písní a koled z Čech, Moravy a Slezska bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Naše nejkrásnější koledy - 320 vánoční písní a koled z Čech, Moravy a Slezska doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Naše nejkrásnější koledy - 320 vánoční písní a koled z Čech, Moravy a Slezska