Následky manželství z lásky aneb 33 tváří dlouhonohé blondýny

Kód: 7229589

Úplný název:

Následky manželství z lásky aneb 33 tváří dlouhonohé blondýny (Kopš Karel):

Autor a popis:

Kopš Karel, PETRKLÍČ, 212 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Rozkrojíš-li napůl jablko,
Spatříš buď hvězdu nebo kříž.
Jablíčko, které krájela nad kolébkou má sudička, bylo zvláštní.
Na jedné půlce byla hvězda a na druhé kříž.

Tato kniha nese románové rysy, ale stejně i rys stylizované kroniky nebo novely. Ani jedno z pojmenování však není docela „čisté“. Jedná se totiž o pravdivý příběh, který si autor prožil na vlastní kůži. Přesto se může mnohý ptát, proč s tou kůží jde teď na trh. Odpověď je jednoduchá. Protože se takový, byť jistě ne všední příběh může stát každému z nás. Protože sudičky přisuzují osudy, které nepředvídá, nelze je naplánovat, a proto se na ně nelze připravit.
Autor je scenáristou, režisérem a trochu i producentem mnoha televizních seriálů, ale i dokumentárních solitérů. Pracuje a pracoval nejenom v českých, ale i v zahraničních televizích a při té činnosti se potkával s lidmi všech typů – od vykradače egyptských hrobů po muže, který připravil fašistické Německo o naději vyrobit atomovou bombu-, natáčel s proslulým prvorepublikovým kasařem a skamarádil se s králem světového thrilleru či nejlepším brusičem diamantů na světě.
Zdá se, že si život prožije v klidu a relativním dostatku. Jenomže pak nečekaně přišla ke slovu ona věštba sudičky, která mu nad kolébkou rozkrojila jablko, na jehož druhé půlce byl kříž.
Ona byla milá, krásná, vtipná, společenská, modrooká, byla sexy a oplývala dalšími desítkami vlastností, otevřených nebo i skrytých v záplavě dlouhých blonďatých vlasů.
On je teď bezdomovcem. A jak se to přihodilo?
O tom je tahle knížka.
A znovu se vtírá otázka: proč o tom píše?
Odpověď zní stále stejně: protože tohle se může stát komukoliv.
Protože nikdo nezná odpověď na otázku, jaké znamení odhalí sudička, když bude krájet to vaše jablko.
Bohužel, nebo bohudík?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Následky manželství z lásky aneb 33 tváří dlouhonohé blondýny do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Následky manželství z lásky aneb 33 tváří dlouhonohé blondýny.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Následky manželství z lásky aneb 33 tváří dlouhonohé blondýny (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Následky manželství z lásky aneb 33 tváří dlouhonohé blondýny bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Následky manželství z lásky aneb 33 tváří dlouhonohé blondýny doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Česká současná literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Česká literatura / Česká současná literatura / Následky manželství z lásky aneb 33 tváří dlouhonohé blondýny