Naslouchejte svému tělu - Psychofyzická cesta ke zdraví a vědomí sebe sama

Kód: 7349027

Úplný název:

Naslouchejte svému tělu - Psychofyzická cesta ke zdraví a vědomí sebe sama (Masters,Houston): Psychofyzická cesta ke zdraví a vedomí sebe sama

Autor a popis:

Masters,Houston, Pragma, 254 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
144 Kč (180 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha Naslouchejte svému tělu představuje revoluční program psychofyzických cvičení, který promění naše tělo a naučí nás fungovat příjemněji a efektivněji. Neoddělitelnost těla a mysli je sice všeobecně známá, ale neuvědomujeme si, jak špatně své tělo používáme a jak bychom mohli vnímání, pohyb a jeho činnost vylepšit. Zvýšeným mentálním vědomím se můžeme naučit, jak se zbavovat napětí a stresu, jak zvyšovat obratnost, jak vylepšit svou paměť, tvůrčí dovednosti a schopnost učit se.
Brilantní práce dvou badatelů při výzkumu vědomí. Kniha, která může převratně ovlivnit psychoterapii, psychosomatické lékařství a výchovu.
Kniha je jednoduchá a názorná. Může vám pomoci odstranit škodlivé návyky, poškozující organismus.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Naslouchejte svému tělu - Psychofyzická cesta ke zdraví a vědomí sebe sama do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Naslouchejte svému tělu - Psychofyzická cesta ke zdraví a vědomí sebe sama.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Naslouchejte svému tělu - Psychofyzická cesta ke zdraví a vědomí sebe sama (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Naslouchejte svému tělu - Psychofyzická cesta ke zdraví a vědomí sebe sama bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Naslouchejte svému tělu - Psychofyzická cesta ke zdraví a vědomí sebe sama doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Naslouchejte svému tělu - Psychofyzická cesta ke zdraví a vědomí sebe sama