Nataša Gollová - jubilejní limitované vydání u příležitosti 100. výročení narození

Kód: 8663198

Úplný název:

Nataša Gollová - jubilejní limitované vydání u příležitosti 100. výročení narození (Cibulka Aleš):

Autor a popis:

Cibulka Aleš, Sláfka, 279 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
171 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pravdivý, dojemný, dramatický a veskrze smutný životní příběh velké hvězdy českého filmu Nataši Gollové mapuje její úspěšnou, žel krátkou profesionální kariéru, ale také krutý pád a následné osamění. Talentovaná, inteligentní, skvělá herečka se narodila do velmi dobře situované rodiny, do přepychu a bohatství, prožila krátkou a oslnivou uměleckou dráhu, dramatický a většinou nešťastný soukromý život a skončila v chudobě, závislá na alkoholu, bez rodiny a přátel. Přesto na ni publikum nezapomíná. Její rozpustilé, ale sympatické dívky, které ztvárnila v četných filmech, např. Eva tropí hlouposti nebo Hotel Modrá hvězda, zůstanou v paměti diváků natrvalo. Poutavé svědectví o životě této herečky napsal mladý novinář Aleš Cibulka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nataša Gollová - jubilejní limitované vydání u příležitosti 100. výročení narození do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nataša Gollová - jubilejní limitované vydání u příležitosti 100. výročení narození.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nataša Gollová - jubilejní limitované vydání u příležitosti 100. výročení narození (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nataša Gollová - jubilejní limitované vydání u příležitosti 100. výročení narození bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nataša Gollová - jubilejní limitované vydání u příležitosti 100. výročení narození doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / Nataša Gollová - jubilejní limitované vydání u příležitosti 100. výročení narození