Nauč se kreslit 1 - Příručka, která tě krok za krokem naučí kreslit vše, co vidíš kolem se

Kód: 2422132

Úplný název:

Nauč se kreslit 1 - Příručka, která tě krok za krokem naučí kreslit vše, co vidíš kolem se (Curto Rosa M.):

Autor a popis:

Curto Rosa M., Knižní klub, 96 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
103 Kč (129 Kč)
  / ks  
koupit
 

Rosa Maria Curto Mila tuto knížku navrhla současně hravou i didaktickou formou, protože díky svým zkušenostem s vyučováním zná dobře svět dětí. Kurzy kreslení nepřestala vést ani během ilustrování, aby s dětským světem neztratila kontakt. Kniha je určená pro kluky i holky všech věkových kategorií, naučí je nakreslilt vše kolem nás pomocí základních geometrických tvarů a vysvětlí jim některé základní pojmy, například barevné spektrum, stavbu těla apod.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nauč se kreslit 1 - Příručka, která tě krok za krokem naučí kreslit vše, co vidíš kolem se do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nauč se kreslit 1 - Příručka, která tě krok za krokem naučí kreslit vše, co vidíš kolem se.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nauč se kreslit 1 - Příručka, která tě krok za krokem naučí kreslit vše, co vidíš kolem se (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nauč se kreslit 1 - Příručka, která tě krok za krokem naučí kreslit vše, co vidíš kolem se bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nauč se kreslit 1 - Příručka, která tě krok za krokem naučí kreslit vše, co vidíš kolem se doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj pro předškoláky

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Rozvoj dítěte / Rozvoj pro předškoláky / Nauč se kreslit 1 - Příručka, která tě krok za krokem naučí kreslit vše, co vidíš kolem se