Naučte se číst myšlenky! - Umění prokouknout a ovlivnit druhé lidi

Kód: 2710201

Úplný název:

Naučte se číst myšlenky! - Umění prokouknout a ovlivnit druhé lidi (Fexeus Henrik): Umění prokouknout a ovlivnit druhé lidi

Autor a popis:

Fexeus Henrik, Grada, 192 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
246 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.2.2018 dopoledne. 
 

V této knize najdete vše, co potřebujete znát, aby se z vás stal odborník na čtení myšlenek. Je to umění, které uplatníte jak v osobním, tak i pracovním životě – při pohovorech, na prvním rande, při prezentaci návrhů vašemu nadřízenému i ve společenských situacích, kdy potřebujete prosadit své názory a získat druhé na svou stranu.
Na rozdíl od jiných publikací se tato nezaměřuje pouze na řeč těla, ale prozradí vám i to, co můžete vyčíst z hlasu, použití konkrétních slov či slangu. Naučíte se odhalit, když vám někdo lže nebo s vámi vědomě či nevědomě flirtuje. Zjistíte, jak s druhými lidmi hladce navázat vztah, nenápadně jim vnuknout svůj názor i jak ovlivňovat jejich emoce.
Jako bonus vám autor prozradí několik zábavných triků, které budou na neznalé diváky působit jako skutečné a efektní „čtení mysli“ a s nimiž bezpochyby zazáříte na večírcích. Dozvíte se například, jak poznat, na co druhý člověk myslí, nebo jak uhádnout, ve které ruce drží nějaký předmět.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Naučte se číst myšlenky! - Umění prokouknout a ovlivnit druhé lidi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Naučte se číst myšlenky! - Umění prokouknout a ovlivnit druhé lidi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Naučte se číst myšlenky! - Umění prokouknout a ovlivnit druhé lidi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Naučte se číst myšlenky! - Umění prokouknout a ovlivnit druhé lidi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Naučte se číst myšlenky! - Umění prokouknout a ovlivnit druhé lidi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Naučte se číst myšlenky! - Umění prokouknout a ovlivnit druhé lidi