Naučte se fotografovat ženy: 1000 dokonalých póz

Kód: 7413239

Úplný název:

Naučte se fotografovat ženy: 1000 dokonalých póz (Siegel Eliot):

Autor a popis:

Siegel Eliot, Zoner Press, 320 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
489 Kč (690 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jedinečná kniha přistupující k fotografování žen a ženské postavy velmi praktickým a názorným způsobem. Pokud jste si někdy po focení řekli, že fotografie je dobrá, jen jí něco chybí, problém mohl být například pouze v drobné změně úhlu záběru postavy, možná jste fotili z příliš nízkého podřepu, nebo se naopak nehodilo fotit ze vzpřímeného stoje. Možná vaše modelka nevěděla, co dělat při focení s rukama, možná se vám nelíbil její postoj, ale nedokázali jste jí vysvětlit, co vlastně chcete. A možná se chcete jen naučit, jak správně pracovat a fotit s ženským modelem. Ať už patříte do jakékoli skupiny, Naučte se fotografovat ženy: 1000 dokonalých póz vám můžeme vřele doporučit.

Kniha je nabitá ukázkami různých póz, různých záběrů těchto póz a postojů, ale také schématy popisujícími, jak vůbec ta a ta fotografie byla nafocena a osvětlena. Na přehledných ukázkách se dozvíte, kdy jsou které pózy vhodné a co vyjadřují. Navíc se kniha neomezuje jen na jednu modelku nebo typ fotografie, v knize najdete širokou škálu modelek a jejich fotografie v různých pózách. Od stoje přes snímky modelek vkleče a vleže nebo v podřepu až po fotografie v pohybu. Od studiových glamour fotografií v prádle po exteriérové fotografie modelek v retro stylu. Vše opatřeno komentáři fotografů a technickými informacemi o fotografii.

Opravdu komplexní průvodce pro fotografy, kteří chtějí fotografovat ženy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Naučte se fotografovat ženy: 1000 dokonalých póz do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Naučte se fotografovat ženy: 1000 dokonalých póz.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Naučte se fotografovat ženy: 1000 dokonalých póz (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Naučte se fotografovat ženy: 1000 dokonalých póz bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Naučte se fotografovat ženy: 1000 dokonalých póz doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Škola fotografování

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Škola fotografování / Naučte se fotografovat ženy: 1000 dokonalých póz