Naučte se kreslit - Lidské tělo 2 - anatomie

Kód: 7413154

Úplný název:

Naučte se kreslit - Lidské tělo 2 - anatomie (Hart Christopher):

Autor a popis:

Hart Christopher, Zoner Press, 144 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
190 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Bez znalosti lidské anatomie se neobejde žádný kreslíř, malíř nebo grafik. Tato kniha je překladem publikace Human Anatomy Made Amazingly Easy jednoho ze světově nejprodávanějších autorů, Christophera Harta.

Ať už se o kresbu zajímáte jako nadšený amatér nebo profesionál, znalost základů anatomie člověka je při kreslení postavy nezbytná. Naštěstí není nutné chodit tak daleko, jak to činili věhlasní renezanční umělci, kteří objevovali tajemství lidského těla při – obvykle nezákonných – pitvách. Na rozdíl od řady jiných publikací se Christopher Hart zaměřuje jen na kosti a svaly, co přímo ovlivňují vzhled postavy, a jde do detailů, které jsou pro výtvarníka skutečně podstatné. V jeho knize tak nenajdete suchopárné výčty informací, které při kreslení vůbec nezužitkujete, ale seznámíte se s hlavními částmi lidské kostry, s hlavními skupinami svalů a s tím, kde a jak se na postavě projevují a jakým způsobem je správně zobrazit. Vedle celé postavy se kniha zabývá i jednotlivými částmi těla, jako jsou oči, nos, uši, ruce nebo nohy. Ve všech případech jsou předvedeny postupy, které kreslíře vedou od celkových správných proporcí až k detailům, vždy s množstvím názorných ilustrací. To vše usnadňuje tvorbu elegantních a ladných postav, ať už v pohybu nebo v nehybných pózách, ale vždy s respektováním anatomie člověka, a proto proporčně správných.

Plně ilustrovaná kniha Naučte se kreslit: Lidské tělo 2 – anatomie je plná těch nejžádanějších kreslířských tajemství. Naučí vás používat při kreslení těla perspektivu, zkracování délek, zmenšování a také způsob, jak si samostatně ověřovat proporce. Naleznete v ní jasná, výstižná vodítka k pochopení anatomie, od rysů obličeje až k dynamice celého těla. Kreslení lidské postavy nebylo ještě nikdy tak snadné!

Nahlédnout do Naučte se kreslit - Lidské tělo 2 - anatomie Nahlédnout do Naučte se kreslit - Lidské tělo 2 - anatomie

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Naučte se kreslit - Lidské tělo 2 - anatomie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Naučte se kreslit - Lidské tělo 2 - anatomie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Naučte se kreslit - Lidské tělo 2 - anatomie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Naučte se kreslit - Lidské tělo 2 - anatomie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Naučte se kreslit - Lidské tělo 2 - anatomie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Výtvarné nápady

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Výtvarné nápady / Naučte se kreslit - Lidské tělo 2 - anatomie