Naučte se kreslit - Nemrtví

Kód: 7413019

Úplný název:

Naučte se kreslit - Nemrtví (Thompson Keith):

Autor a popis:

Thompson Keith, Zoner Press, 128 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
209 Kč (295 Kč)
  / ks  
koupit
 

Líbí se vám profesionální ztvárnění zrůdných postav v oblíbených filmech Mumie, Silent Hill, Frankenstein nebo Pán Prstenů? Chcete umět namalovat upíra, vampíra, zombii, ghoula, liche nebo revenanta? V tom případě je tato kniha určena právě vám. Kresby a návody v této publikaci poslouží k inspiraci nejen ilustrátorům fantasy žánru, počítačových her nebo animátorům, ale každému, kdo se chce naučit kreslit nemrtvé stvůry.

Lidé si již od počátku věků vytvářejí představy o nemrtvých stvořeních, která i po smrti stále chodí mezi živými. Každý ví, co je to „duch“, ale obecné vnímání nemrtvých se v různých kulturách liší podle doby, historie a místa. Tato kniha vám ukáže, jak zkombinovat základy grafického umění a dobré výtvarné zásady a vytvořit skvělé strašidelné ilustrace. Najdete zde vše, co potřebujete k vytvoření hororových ilustrací, různé způsoby znázornění stupňů rozkladu i realisticky sešlých ostatků. Dozvíte se, jak svým postavám vdechnout tu „správnou děsivost“.

První část se věnuje materiálům, základním technikám a aspektům malování, jako jsou kompozice a světlo. Jádrem knihy je pak část nazvaná Katakomby, kde najdete 30 portrétů nemrtvých s původními nákresy, studiemi detailů a podrobným popisem pracovního postupu.

Bizarní, neotřelé fantasy a sci-fi malby Keitha Thompsona jsou k vidění v mnoha knihách a časopisech po celém světě. Je rovněž autorem knih 50 Robots to Draw and Paint a 50 Fantasy Vehicles to Draw and Paint.

Nahlédnout do Naučte se kreslit - Nemrtví Nahlédnout do Naučte se kreslit - Nemrtví

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Naučte se kreslit - Nemrtví do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Naučte se kreslit - Nemrtví.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Naučte se kreslit - Nemrtví (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Naučte se kreslit - Nemrtví bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Naučte se kreslit - Nemrtví doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Tvůrčí nápady

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Tvůrčí nápady / Naučte se kreslit - Nemrtví