Naučte se kreslit a malovat květiny barevnými pastelkami

Kód: 7413305

Úplný název:

Naučte se kreslit a malovat květiny barevnými pastelkami (Friend Trudi):

Autor a popis:

Friend Trudi, Zoner Press, 144 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
233 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Objevte kouzlo kreslení a malování toho nejkrásnějšího námětu – květin.

Kdo by neměl rád květiny? Přináší nám radost, potěšení a svojí dokonalostí a rozmanitostí jsou pravou pastvou pro oko. Všichni, kdo rádi tvoří, ocení jejich pestrobarevnost a schopnost dotvářet okolní prostředí. Jsou tak báječné, že mohou být nejen důležitou součástí dokonalé kompozice, ale také dokážou fungovat jak samostatný motiv našich děl.

Umělkyně a lektorka výtvarných kurzů Trudi Friend vytvořila překrásnou knihu, jež poskytuje návod, jak kreslit a malovat květiny, a zároveň slouží za zdroj inspirace a mnoha podnětů. Zvoleným nástrojem jsou zde pastelky – médium jako stvořené k zobrazení květin. Autorka ukazuje, jak pomocí různých druhů pastelek vytvořit vše od pozadí až po nejjemnější detaily okvětních lístků. Zaměřuje se na práci se suchými i akvarelovými pastelkami. Vysvětlí vám možnosti jejich kombinace pomocí rozmývání vodou, ukáže povrchy, na které je nejlépe aplikovat, a popíše vše, co budete pro svou tvorbu potřebovat. Bohatě ilustrovaná a jasným jazykem sepsaná kniha vám pomůže naučit se kreslit a malovat květiny pastelkami jako opravdový umělec.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Naučte se kreslit a malovat květiny barevnými pastelkami do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Naučte se kreslit a malovat květiny barevnými pastelkami.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Naučte se kreslit a malovat květiny barevnými pastelkami (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Naučte se kreslit a malovat květiny barevnými pastelkami bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Naučte se kreslit a malovat květiny barevnými pastelkami doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Tvůrčí nápady

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Tvůrčí nápady / Naučte se kreslit a malovat květiny barevnými pastelkami