Naučte se malovat - Vodovky - Tempery - Akvarel

Kód: 7413189

Úplný název:

Naučte se malovat - Vodovky - Tempery - Akvarel (Berryová Robin):

Autor a popis:

Berryová Robin, Zoner Press, 176 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
233 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
 

Vodové barvy a tato kniha vás uvedou do světa malování.

Kniha Robin Berryové vás vtáhne do světa malování přirozeně a nenásilně. Se zkušenou malířkou se nemusíte bát toho, že ve svých malířských začátcích narazíte na problémy, se kterými si nebudete vědět rady. Od úplných základů, počínaje výběrem papíru, štětců a vhodných barev, přes zajímavou kompozici, počáteční kresbu, volbu působivé barevné palety vás kniha provede až po řadu pokročilých tipů a triků, které dokážou vdechnout malbě život. Naučíte se používat různé předlohy, malovat podle fotografií i skutečnosti a vytvářet si vlastní sbírku vizuálních pomůcek – náčrtků, fotografií, ukázek toho, co vás oslovuje a pomáhá vám utvářet vlastní umělecký styl. Kniha se zabývá základními postupy pro malování vody, oblohy, způsoby, jak vyjádřit různé stavy počasí nebo jak v obraze zachytit pohyb na ukázkách malování zvířat a ptáků. Část publikace se věnuje malování lidské postavy a portrétu. Publikace je plná inspirativních ukázek prací řady umělců a v několika případech zachycuje celý umělecký proces. Začíná výběrem tématu, návrhem kompozice, volbou vhodných barev a v postupných krocích zachycuje a vysvětluje vznik obrazu.

Knížka je určena jak začínajícím zájemcům o malování vodovými barvami, tak i těm pokročilým, kteří si potřebují ověřit a upřesnit dosažené znalosti a najít inspiraci pro další pokračování.

Nahlédnout do Naučte se malovat - Vodovky - Tempery - Akvarel Nahlédnout do Naučte se malovat - Vodovky - Tempery - Akvarel

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Naučte se malovat - Vodovky - Tempery - Akvarel do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Naučte se malovat - Vodovky - Tempery - Akvarel.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Naučte se malovat - Vodovky - Tempery - Akvarel (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Naučte se malovat - Vodovky - Tempery - Akvarel bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Naučte se malovat - Vodovky - Tempery - Akvarel doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Výtvarné nápady

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Výtvarné nápady / Naučte se malovat - Vodovky - Tempery - Akvarel