Nauka o materiálech pro 1. a 2. ročník SOU - učební obor truhlář

Kód: 8681725

Úplný název:

Nauka o materiálech pro 1. a 2. ročník SOU - učební obor truhlář (Křupalová Zdeňka):

Autor a popis:

Křupalová Zdeňka, SOBOTÁLES, 256 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
172 Kč (195 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

Učebnice se zabývá dřevinami, dřevem, materiály na bázi dřeva, materiály vyrobenými chemickým zpracováním dřeva a ostatními materiály vyrobenými z jiných hmot než dřevo. Dále pojednává o plastech používaných na výrobu konstrukčních dílců nábytku, nábytkových krytinách, lepidlech, jejich složení, vlastnostech a druzích používaných v dřevozpracujícím průmyslu, materiálech pro povrchovou úpravu výrobků a nátěrových hmotách. Obsah je doplněn přehledem a charakteristikou ochranných látek na dřevo a materiálů sloužících ke spojování a vybavení výrobků (spojovací prostředky, nábytkové kování, sklo, čalounické materiály). V učebnici jsou uvedeny též charakterisitické poznávací znaky dřevin a dřev a postup při jejich uročování. Oproti 1. vydání knihy jsou nově zařazeny subkapitoly o materiálech a polotovarech pro dřevěné konstrukce, o vzniku syntetických makromolekulárních látek a o minerálních a plastových deskách.
Kniha je sice určena sice především žákům 1. a 2. ročníku učebního oboru truhlář, může však být využívána i v dalších oborech zpracování dřeva. Vhodnou pomůckou se stane i pro pracovníky truhlářských provozů a další odbornou veřejnost.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nauka o materiálech pro 1. a 2. ročník SOU - učební obor truhlář do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nauka o materiálech pro 1. a 2. ročník SOU - učební obor truhlář.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nauka o materiálech pro 1. a 2. ročník SOU - učební obor truhlář (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nauka o materiálech pro 1. a 2. ročník SOU - učební obor truhlář bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nauka o materiálech pro 1. a 2. ročník SOU - učební obor truhlář doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Nauka o materiálech pro 1. a 2. ročník SOU - učební obor truhlář