Naverbovaná - Svědectví matky, jejíž nezletilá dcera konvertovala k islámu a uprchla do Sý

Kód: 2493039

Úplný název:

Naverbovaná - Svědectví matky, jejíž nezletilá dcera konvertovala k islámu a uprchla do Sý (de Boisrolin Valérie):

Autor a popis:

de Boisrolin Valérie, Ikar, 176 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.3.2018 dopoledne. 
 

Svědectví matky, jejíž dcera jako nezletilá konvertovala k islámu a utekla do Sýrie.
Jak dojde k tomu, že dívka vyrůstající ve spořádané středostavovské rodině, obklopená láskyplným prostředím a výborná studentka dobré soukromé školy, se nechá pobláznit militantním islamistou, přestoupí na jeho víru a odejde do země, kde panují primitivní podmínky? Přesně to se stalo matce nezletilé dívky. Když její dcera uteče z domova, snaží se matka všemi dostupnými prostředky včetně pomoci Interpolu dostat dceru nazpět. Po dvou letech marné snahy dívku přesvědčit, aby se vrátila domů, a neúspěšných pokusech alespoň se s ní sejít na neutrální půdě v Turecku, se matka smíří s tím, že ani ji, ani vnuka už nikdy neuvidí. Rozhodne se alespoň celou anabázi zveřejnit, aby varovala další rodiče.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Naverbovaná - Svědectví matky, jejíž nezletilá dcera konvertovala k islámu a uprchla do Sý do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Naverbovaná - Svědectví matky, jejíž nezletilá dcera konvertovala k islámu a uprchla do Sý.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Naverbovaná - Svědectví matky, jejíž nezletilá dcera konvertovala k islámu a uprchla do Sý (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Naverbovaná - Svědectví matky, jejíž nezletilá dcera konvertovala k islámu a uprchla do Sý bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Naverbovaná - Svědectví matky, jejíž nezletilá dcera konvertovala k islámu a uprchla do Sý doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / Naverbovaná - Svědectví matky, jejíž nezletilá dcera konvertovala k islámu a uprchla do Sý