Navigátor k sebeléčení a uzdravení / 64 karet k probuzení vnitřní léčebné síly

Kód: 7281425

Úplný název:

Navigátor k sebeléčení a uzdravení / 64 karet k probuzení vnitřní léčebné síly (Kuby Clemens): 64 karet k probuzení vnitrní lécebné síly

Autor a popis:

Kuby Clemens, Eminent, 88 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
310 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Navigátor k sebeléčení je volným doplňkem knihy Clemense Kubyho MENTAL HEALING. Vede k vlastní zodpovědnosti a schopnosti odpovědět si na nejdůležitější otázky našeho života: Jak se uzdravíme a jak zůstaneme zdraví? Sada 64 karet s původními akvarely Brigitte Smith a rozsáhlou výkladovou brožurou vám umožní provést zásadní osobní reflexi. Nasměrují vás na kurs uzdravení těla, duše i ducha. Naučí vás důvěřovat vlastnímu nitru a jeho schopnosti, síle a vůli k sebeléčení a uzdravení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Navigátor k sebeléčení a uzdravení / 64 karet k probuzení vnitřní léčebné síly do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Navigátor k sebeléčení a uzdravení / 64 karet k probuzení vnitřní léčebné síly.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Navigátor k sebeléčení a uzdravení / 64 karet k probuzení vnitřní léčebné síly (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Navigátor k sebeléčení a uzdravení / 64 karet k probuzení vnitřní léčebné síly bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Navigátor k sebeléčení a uzdravení / 64 karet k probuzení vnitřní léčebné síly doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Navigátor k sebeléčení a uzdravení / 64 karet k probuzení vnitřní léčebné síly