Návrat ke Genesis - Důkazy o podivuhodné vědě, jež vzkvétala v minulosti.

Kód: 8645904

Úplný název:

Návrat ke Genesis - Důkazy o podivuhodné vědě, jež vzkvétala v minulosti. (Zecharia Sitchin):

Autor a popis:

Zecharia Sitchin, Votobia, 462 stran, jazyk - čeština, 2002

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
171 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

V této pozoruhodné knize, která doprovází Sitchinovo hlavní dílo - sérii Kroniky Země - autor znovu přezkoumává starodávná učení ve světle nejnovějších vědeckých objevů - a odkrývá úchvatná, dosud neuveřejněná fakta, zpochybňující to, v co se ohledně naší planety a druhu tradičně věří. Odpovídá na otázku, zda je moderní věda a technologie propojena se starověkými znalostmi. Nové důkazy dokládají, že ultramoderní postupy jako cesty do vesmíru, genové inženýrství, computerová věda a mnohé další byly našim praotcům známy dříve než 3000 let před Kristem !
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Návrat ke Genesis - Důkazy o podivuhodné vědě, jež vzkvétala v minulosti. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Návrat ke Genesis - Důkazy o podivuhodné vědě, jež vzkvétala v minulosti..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Návrat ke Genesis - Důkazy o podivuhodné vědě, jež vzkvétala v minulosti. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Návrat ke Genesis - Důkazy o podivuhodné vědě, jež vzkvétala v minulosti. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Návrat ke Genesis - Důkazy o podivuhodné vědě, jež vzkvétala v minulosti. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Návrat ke Genesis - Důkazy o podivuhodné vědě, jež vzkvétala v minulosti.