Navždy mladá - Nutrigenomika pro hebkou kůži bez vrásek a vynikající zdraví

Kód: 7349271

Úplný název:

Navždy mladá - Nutrigenomika pro hebkou kůži bez vrásek a vynikající zdraví (Perricone Nicholas):

Autor a popis:

Perricone Nicholas, Pragma, 340 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
118 Kč (148 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

V této knize významný americký dermatolog a propagátor nových trendů představuje novou strategii pro udržení krásné kůže a zdravého, mladistvého těla bez ohledu na věk. Náplní nutrigenomiky, jak se tato strategie nazývá, je studium způsobů, jakým výživa ovlivňuje projevy genů. Jisté živiny mohou totiž spouštět geny, které blokují nemoci, a zastavovat ty, které nemoci způsobují a urychlují stárnutí.
Kniha seznamuje čtenáře s programem Věčně mladí, postaveným na doporučené výživě a přiměřeném cvičení jako přirozené součásti každodenního života. Bonusem je seznam vybraných receptů, sestavených předními odborníky v oblasti zdravé výživy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Navždy mladá - Nutrigenomika pro hebkou kůži bez vrásek a vynikající zdraví do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Navždy mladá - Nutrigenomika pro hebkou kůži bez vrásek a vynikající zdraví.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Navždy mladá - Nutrigenomika pro hebkou kůži bez vrásek a vynikající zdraví (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Navždy mladá - Nutrigenomika pro hebkou kůži bez vrásek a vynikající zdraví bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Navždy mladá - Nutrigenomika pro hebkou kůži bez vrásek a vynikající zdraví doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Navždy mladá - Nutrigenomika pro hebkou kůži bez vrásek a vynikající zdraví