Nebe nad Maralal - Další osudy bílé ženy samburského válečníka z knihy S láskou lvice

Kód: 2491437

Úplný název:

Nebe nad Maralal - Další osudy bílé ženy samburského válečníka z knihy S láskou lvice (Hachfeldová-Tapukai Christina):

Autor a popis:

Hachfeldová-Tapukai Christina, Ikar, 368 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
223 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
 

Po velkém úspěchu své první knihy se autorka rozhodla vylíčit své další osudy na divokém severu Keni. Cesta dorozumění se stařešiny kmene je zpravidla obtížná a ne vždy úspěšná. Když Christina odjede na návštěvu do Německa, podrobí se jedna z jejích adoptovaných dcer obřízce a Christina je postavena před hotovou věc. Vytrvá však ve svém poselství upřímného zájmu, tolerance a vzájemného respektu. A miluje svůj život v Keni, život v lásce dvou lidí, která navzdory všem protivenstvím a kulturním rozdílům trvá dodnes.

Nahlédnout do Nebe nad Maralal - Další osudy bílé ženy samburského válečníka z knihy S láskou lvice Nahlédnout do Nebe nad Maralal - Další osudy bílé ženy samburského válečníka z knihy S láskou lvice

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nebe nad Maralal - Další osudy bílé ženy samburského válečníka z knihy S láskou lvice do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nebe nad Maralal - Další osudy bílé ženy samburského válečníka z knihy S láskou lvice.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nebe nad Maralal - Další osudy bílé ženy samburského válečníka z knihy S láskou lvice (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nebe nad Maralal - Další osudy bílé ženy samburského válečníka z knihy S láskou lvice bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nebe nad Maralal - Další osudy bílé ženy samburského válečníka z knihy S láskou lvice doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Nebe nad Maralal - Další osudy bílé ženy samburského válečníka z knihy S láskou lvice