Nebeský kámen

Kód: 7303601

Úplný název:

Nebeský kámen (Whyte Jack):

Autor a popis:

Whyte Jack, Domino, 400 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
229 Kč (286 Kč)
  / ks  
koupit
 

Příběh o Artuši a Kamelotu i o tom, jak mocenské bitky nakonec zničily Artušovy sny, zná téměř každý. Ale jak se legenda vlastně zrodila? Odpověď přináší úvodní díl velkolepé artušovské ságy z pera Jacka Whytea.
Před Artušem a jeho Kamelotem byla Británie temným a nebezpečným místem, kde se proháněly znepřátelené hordy Piktů, Keltů a saských dobyvatelů. Římští občané, kteří tam žili po generace, se najednou ocitli před nezáviděníhodnou volbou: odejít a usadit se ve zkorumpovaném Římě, jenž jim byl zcela cizí, nebo zůstat a čelit běsnění, které se rozpoutá, jakmile zemi opustí římské legie, poslední ochrana civilizovaných občanů?
Pro dva Římany, Publia Varra a jeho přítele Caia Britannika, existuje jediná odpověď: zůstanou, zachovají, co je z římského života nejlepší, a ze zmatku vybudují novou kulturu. Během svého snažení Publius a Caius nevědomky zasejí zárodky legendy - neboť tito dva muži jsou Artušovými pradědečky, z jejich činů povstane národ... a také ukovají meč známý jako Excalibur.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nebeský kámen do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nebeský kámen.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nebeský kámen (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nebeský kámen bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nebeský kámen doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historické romány