Nebezpečná laskavost

Kód: 7335469

Úplný název:

Nebezpečná laskavost (Bell Darcey):

Autor a popis:

Bell Darcey, Leda, 352 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
245 Kč (328 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.4.2018 dopoledne. 
 

JE JEJÍ NEJLEPŠÍ KAMARÁDKA,
SVĚŘILY SI VŠECHNA SVOJE TAJEMSTVÍ.
JENOM JEDNO NE…

Emily je okouzlující žena s oslnivou kariérou v módním oboru a s pohledným manželem Seanem tvoří pár, kterému leckdo závidí. Zároveň je zodpovědná a milující matka. Její kamarádka Stephanie, jejíž manžel před několika lety tragicky zahynul při autonehodě, se stará o malého syna a úzkostné pocity ventiluje na svém blogu určeném komunitě matek s malými dětmi.
Všechno začalo drobnými laskavostmi. “Mohla bys vyzvednout Nickyho ze školy?” prosila Emily už několikrát svoji nejlepší kamarádku. A Stephanie je pokaždé ráda, že může být přítelkyni užitečná.
Jednoho dne si ale Emily pro syna nepřijde, nezvedá mobil, neodpovídá na textovky. Nejistota trvá několik měsíců, až se v jezeře najde tělo utonulé ženy, kterou policie identifikuje jako Emily. Případ je uzavřen jako sebevražda… jenomže Stephanie náhodou narazila na důvod k pochybnostem a nejistota ji svírá čím dál naléhavěji. Neví Sean o Emilyině zmizení víc, než přiznává? Jak dobře znala svoji nejlepší kamarádku? Co ví o jejím dřívějším životě? Neudělala chybu, když se jí svěřila s tím, na co by ze své minulosti nejraději zapomněla? Co když se za kamarádstvím skrývá záludný, detailně promyšlený ďábelský plán?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nebezpečná laskavost do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nebezpečná laskavost.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nebezpečná laskavost (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nebezpečná laskavost bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nebezpečná laskavost doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Thrillery