Nebezpečné stádo aneb Poslanec český a jiné retardované druhy

Kód: 7252701

Úplný název:

Nebezpečné stádo aneb Poslanec český a jiné retardované druhy (Komárek Martin): aneb poslanec český a jiné retardované druhy

Autor a popis:

Komárek Martin, Práh, 144 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.4.2018 dopoledne. 
 

Hořká satira, anebo výzkumný projekt? Autor neváhal sestoupit tak říkajíc do jámy lvové, aby nám představil tento svůj jedinečný a vyčerpávající poslanecký živočichopis.
Dozvíme se vše o rituálu zvedání končetin i o odporném rituálu otlapkávání, a bez uzardění nahlédneme do pohlavního života tohoto nebezpečného živočišného druhu. Nekonečný je pak výčet způsobů, kterými poslanci škodí.

Martin Komárek, narozený 13. února 1961, beze stopy zmizel při plnění výzkumného úkolu v létě 2017.
Komárek, neúnavný popularizátor vědy, se zabýval výzkumem poslance českého již od roku 1989, kdy se tento agresivní druh v naší zemi naplno projevil. Místo ochočených poslanců domácích země čelila loupeživému nájezdu poslanců zdivočelých. Jejich řádění zaznamenával Komárek ve svých článcích pro Mladou frontu Dnes a v četných knihách.
V roce 2013 se Komárek přihlásil k šílenému experimentu: proniknout mezi poslance a pokusit se zmapovat jejich chování, jednání a zvyky, od sběru potravy až po sexuální rituály. Zda ho vedlo čiré zoufalství, nebo vědecké nadšení, zůstane už asi navždy skryto. Co muselo probíhat tomuto bezúhonnému otci pěti dětí hlavou, když se oddal barbarskému „volení“. Proč ho od takřka jisté sebevraždy neodradila jeho žena Petra?
Komárkovi se podařilo nemožné. Strávil mezi agresivními útočnými predátory takřka čtyři roky, než byl rozsápán, nebo prostě zemřel hanbou z toho, co viděl. Každopádně stačil lidstvu předat neocenitelné poznatky, které snad našemu rodu jednou v daleké budoucnosti umožní zvítězit nad bezohledným retardovaným parazitem: poslancem českým.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nebezpečné stádo aneb Poslanec český a jiné retardované druhy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nebezpečné stádo aneb Poslanec český a jiné retardované druhy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nebezpečné stádo aneb Poslanec český a jiné retardované druhy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nebezpečné stádo aneb Poslanec český a jiné retardované druhy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nebezpečné stádo aneb Poslanec český a jiné retardované druhy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humor, satira

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Humor, satira / Nebezpečné stádo aneb Poslanec český a jiné retardované druhy