Nebezpečné ženy

Kód: 7303276

Úplný název:

Nebezpečné ženy (Penzler Otto):

Autor a popis:

Penzler Otto, Domino, 290 stran, jazyk - CZ, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
175 Kč (219 Kč)
  / ks  
koupit
 

Co dělá ženu nebezpečnou? Krása, osobní kouzlo, inteligence? Anebo prostě nedefinovatelná moc, kterou některé ženy užívají k vlastní obraně, zatímco jiné jako ostrou čepel? Ať tak či onak, následky bývají zničující. "Co takhle někoho zabít?" nadhodí konverzačním tónem hrdinka úvodní povídky nad sklenkou vína, zatímco její kolegyně o pár stránek dál se bez servítků dožaduje: "Dejte mi své srdce, doktore!" a ani v nejmenším to nemyslí obrazně. Před nebezpečnými ženami není úniku. Mysleli byste, že válka ve vietnamské džungli je čistě mužská záležitost? Ale kdeže. Voják na průzkumu, spisovatel, právník či protřelý nájemný vrah - žádný nevyvázne.
A nevyvázne ani čtenář. Jména autorů následujících 17 povídek, mezi nimiž nechybí hvězdy kalibru Eda McBaina, Jefferyho Deavera, Joyce Carol Oatesové či Iana Rankina, jsou zárukou, že nebezpečí číhá na každého, kdo knížku vezme do ruky - nedokáže ji totiž před dočtením odložit.
Že jsou ženy slabé pohlaví? Nedejte se vysmát. Jak říká autor antologie Otto Penzler: "Dávejte si pozor, aby nezískaly vaše srdce, protože to ony by rády. A ze všeho nejraději s fazolemi a dobrým chianti."
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nebezpečné ženy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nebezpečné ženy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nebezpečné ženy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nebezpečné ženy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nebezpečné ženy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dobrodružství