Audio CD: Nebojte se klasiky! 17 Smyčcové nástroje aneb Koňská oháňka tisíckrát jinak - CD

Kód: 3609312

Úplný název:

Audio CD: Nebojte se klasiky! 17 Smyčcové nástroje aneb Koňská oháňka tisíckrát jinak - CD (kol.):

Autor a popis:

Kol., RADIOSERVIS, 0 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
186 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.2.2018 dopoledne. 
 

Smýkáním koňského ocasu po kočičích střevech, tak vzniká líbezný tón houslí! (A ochranáři zvířat úpí) A taky na výrobu smyčcových nástrojů potřebujete slona, mamuta, mušli, hada, ještěrku a dokonce žraloka! Pokud tomu někdo nevěří, může se těšit na velkou procházku smyčcovým zvěřincem. To všechno se dozvíte od zvědavých průvodců, kteří se nebojí prozkoumávat hudbu pěkně zblízka...

Svět hudebních nástrojů pěkně zblízka a ze všech stran s vámi budou objevovat: Helena Dvořáková, Pavel Tesař, členové Symfonického orchestru Českého rozhlasu a další.


1 hod. 14 min. 30 sek.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Nebojte se klasiky! 17 Smyčcové nástroje aneb Koňská oháňka tisíckrát jinak - CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Nebojte se klasiky! 17 Smyčcové nástroje aneb Koňská oháňka tisíckrát jinak - CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Nebojte se klasiky! 17 Smyčcové nástroje aneb Koňská oháňka tisíckrát jinak - CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Nebojte se klasiky! 17 Smyčcové nástroje aneb Koňská oháňka tisíckrát jinak - CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Nebojte se klasiky! 17 Smyčcové nástroje aneb Koňská oháňka tisíckrát jinak - CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Audio CD: Nebojte se klasiky! 17 Smyčcové nástroje aneb Koňská oháňka tisíckrát jinak - CD