Audio CD: Nebojte se klasiky! 18 Dřevěné dechové nástroje aneb Kdo je dutý jako dřevo - CD

Kód: 3609322

Úplný název:

Audio CD: Nebojte se klasiky! 18 Dřevěné dechové nástroje aneb Kdo je dutý jako dřevo - CD (kol.):

Autor a popis:

Kol., RADIOSERVIS, 0 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.3.2018 dopoledne. 
 

Dutá dřevěná tyčka provrtaná jako ementál. A muzikant, který rozhodně není žádné dřevo! O dřevěných dechových nástrojích prozradíme mimo jiné proč hobojisté ocucávají malé dřívko, které je na konci jejich nástroje. Je to proto, že vlastně připomíná dřívko od nanuka? Anebo je to tím, že suché by nehrálo? A kolik prstů musí mít klarinetista, aby zvládl všechny dírky na svém nástroji? Proč je flétna dřevěný nástroj, když je stříbrná? To všechno se dozvíte od zvědavých průvodců, kteří se nebojí prozkoumávat hudbu pěkně zblízka a podívat se dřevěným dechovým nástrojům na zoubek (nebo spíš na klapku).

Svět hudebních nástrojů pěkně zblízka a ze všech stran s vámi budou objevovat: Helena Dvořáková, Pavel Tesař, členové Symfonického orchestru Českého rozhlasu a další.1 hod. 14 min. 49 sek.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Nebojte se klasiky! 18 Dřevěné dechové nástroje aneb Kdo je dutý jako dřevo - CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Nebojte se klasiky! 18 Dřevěné dechové nástroje aneb Kdo je dutý jako dřevo - CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Nebojte se klasiky! 18 Dřevěné dechové nástroje aneb Kdo je dutý jako dřevo - CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Nebojte se klasiky! 18 Dřevěné dechové nástroje aneb Kdo je dutý jako dřevo - CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Nebojte se klasiky! 18 Dřevěné dechové nástroje aneb Kdo je dutý jako dřevo - CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Audio CD: Nebojte se klasiky! 18 Dřevěné dechové nástroje aneb Kdo je dutý jako dřevo - CD