Audio CD: Nebojte se klasiky! 20 Bicí nástroje a klavír aneb Uhodit hřebíček na hlavičku -

Kód: 3609342

Úplný název:

Audio CD: Nebojte se klasiky! 20 Bicí nástroje a klavír aneb Uhodit hřebíček na hlavičku - (kol.):

Autor a popis:

Kol., RADIOSERVIS, 0 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.3.2018 dopoledne. 
 

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?

Svět hudebních nástrojů pěkně zblízka a ze všech stran s vámi budou objevovat: Helena Dvořáková, Pavel Tesař, členové Symfonického orchestru Českého rozhlasu a další.


1 hod. 03 min. 04 sek.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Nebojte se klasiky! 20 Bicí nástroje a klavír aneb Uhodit hřebíček na hlavičku - do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Nebojte se klasiky! 20 Bicí nástroje a klavír aneb Uhodit hřebíček na hlavičku -.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Nebojte se klasiky! 20 Bicí nástroje a klavír aneb Uhodit hřebíček na hlavičku - (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Nebojte se klasiky! 20 Bicí nástroje a klavír aneb Uhodit hřebíček na hlavičku - bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Nebojte se klasiky! 20 Bicí nástroje a klavír aneb Uhodit hřebíček na hlavičku - doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Audio CD: Nebojte se klasiky! 20 Bicí nástroje a klavír aneb Uhodit hřebíček na hlavičku -