Audio CD: Nebojte se klasiky 1-4 komplet čeští skladatelé Bedřich Smetana, Antonín Dvořák,

Kód: 3607022

Úplný název:

Audio CD: Nebojte se klasiky 1-4 komplet čeští skladatelé Bedřich Smetana, Antonín Dvořák, (Smetana Bedřich, Dvořák Antonín, Janáček Leoš): Hudební škola na CD

Autor a popis:

RADIOSERVIS, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
543 Kč (699 Kč)
  / ks  
koupit
 

Svět vážné hudby otevírají Vanda Hybnerová a Saša Rašilov v hudební škole pro žáky, učitele i zvídavé rodiče.

popis:
Díky jejich poutavému vyprávění a ukázkám z děl světoznámých skladatelů se mnohému naučíte a poznáte, jak zábavné je být žákem hudební školy. Dříve nudné životopisy klasických skladatelů se naučíte jakoby nic, dozvíte se, z čeho nebyl nadšený Smetanův tatínek, proč se Dvořák nechtěl stát řezníkem, kolik sourozenců měl Janáček i že Bohuslava Martinů vyhodili z konzervatoře pro "nenapravitelnou nedbalost". A ještě si můžete pobrukovat melodie z Prodané nevěsty, Mé vlasti, Novosvětské, Sinfonietty nebo Otvírání studánek. V přebalu každého CD najdete podrobný životopis skladatele i náměty na výlety na místa s ním spojená. Nebojte se klasiky!!!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Nebojte se klasiky 1-4 komplet čeští skladatelé Bedřich Smetana, Antonín Dvořák, do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Nebojte se klasiky 1-4 komplet čeští skladatelé Bedřich Smetana, Antonín Dvořák,.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Nebojte se klasiky 1-4 komplet čeští skladatelé Bedřich Smetana, Antonín Dvořák, (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Nebojte se klasiky 1-4 komplet čeští skladatelé Bedřich Smetana, Antonín Dvořák, bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Nebojte se klasiky 1-4 komplet čeští skladatelé Bedřich Smetana, Antonín Dvořák, doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Audio CD: Nebojte se klasiky 1-4 komplet čeští skladatelé Bedřich Smetana, Antonín Dvořák,