Neboť hvězd skákalo nespočet / Denn es sprangen Sterne ungezählt

Kód: 8726047

Úplný název:

Neboť hvězd skákalo nespočet / Denn es sprangen Sterne ungezählt (Rilke Rainer Maria):

Autor a popis:

Rilke Rainer Maria, LABYRINT, 320 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
251 Kč (345 Kč)
  / ks  
koupit
 

První díl trojsvazkového výboru z díla pražského rodáka a klasika moderní poezie 20. století přináší básně z autorovy pozůstalosti. Jedná se o texty pocházející z jeho zralého období, které sám básník nezařadil do žádné sbírky, a byly publikovány pouze časopisecky, případně v antologiích. Z těchto básní, jež plně reprezentují bohatou tematickou a výrazovou paletu jeho pozdní tvorby, bylo doposud do češtiny přeloženo jen nemnoho a tuto citelnou mezeru se pokouší zacelit tento svazek. Zrcadlové dvojjazyčné vydání má umožnit českému čtenáři poznat zvláštnosti autorské poetiky, jak v originále, tak v překladu, a tím plněji uchopit komplexní celek významného lyrického díla. Překlad Miloš Kučera a doslov Viera Glosiková.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Neboť hvězd skákalo nespočet / Denn es sprangen Sterne ungezählt do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Neboť hvězd skákalo nespočet / Denn es sprangen Sterne ungezählt.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Neboť hvězd skákalo nespočet / Denn es sprangen Sterne ungezählt (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Neboť hvězd skákalo nespočet / Denn es sprangen Sterne ungezählt bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Neboť hvězd skákalo nespočet / Denn es sprangen Sterne ungezählt doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Poezie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Poezie / Neboť hvězd skákalo nespočet / Denn es sprangen Sterne ungezählt