Nechte ďábla spát (Série Detektiv Dave Gurney)

Kód: 7384771

Úplný název:

Nechte ďábla spát (Série Detektiv Dave Gurney) (Verdon John):

Autor a popis:

Verdon John, BARONET, 456 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
47 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
 

Bývalý detektiv newyorské policie Dave Gurney se ve svém domě na venkově vzpamatovává z následků zranění utrpěných při řešení případu bizarní vraždy mladé dívky. Ve chvíli, kdy není ani zdaleka jisté, zda se kdy dostane plně do někdejší formy, se na něj obrací dávná známá - novinářka, která kdysi napsala oslavný článek o jeho úspěších coby esa mezi policisty vyšetřujícími vraždy. Nyní prosí Gurneye, aby pomohl její dceři Kim, která pracuje na přípravě televizní reality show o osudech pozůstalých po obětech nikdy nedopadeného sériového vraha vystupujícího pod pseudonymem Dobrý pastýř. Ten měl o deset let dříve zavraždit šest lidí, rozeslal médiím prohlášení, v němž sdělil, že jeho cílem je napravit svět likvidací těch, kdož příliš touží po majetku, a po poslední vraždě spojované s jeho jménem za dramatických okolností zmizel. Kolem Kim, pro niž je práce na reality show pro sledovanou televizní stanici (která o deset let dříve získala mnoho diváků právě díky bulvárně laděnému sledování případu Dobrého pastýře) životní šancí, se začínají dít podivné věci. Dívka tvrdí, že kdosi neznámý - ona sama podezřívá svého bývalého přítele, s nímž se za dramatických okolností rozešla - opakovaně vniká do jejího bytu a dává si záležet na tom, aby tam nechával zneklidňující doklady své přítomnosti, jako jsou třeba stopy od krve. Když se Dave Gurney rozhodne, že Kim pomůže, vyslechne zanedlouho důrazné varování: „Nechte ďábla spát!“

Nahlédnout do Nechte ďábla spát (Série Detektiv Dave Gurney) Nahlédnout do Nechte ďábla spát (Série Detektiv Dave Gurney)

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nechte ďábla spát (Série Detektiv Dave Gurney) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nechte ďábla spát (Série Detektiv Dave Gurney).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nechte ďábla spát (Série Detektiv Dave Gurney) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nechte ďábla spát (Série Detektiv Dave Gurney) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nechte ďábla spát (Série Detektiv Dave Gurney) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Detektivky, krimi / Nechte ďábla spát (Série Detektiv Dave Gurney)