Nedělní filmy pro pamětníky 11 - Zita Kabátová - 2 DVD pošetka

Kód: 5221139

Úplný název:

Nedělní filmy pro pamětníky 11 - Zita Kabátová - 2 DVD pošetka (kol.):

Autor a popis:

Kol., Filmexport, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
44 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.1.2018 dopoledne. 
 

Zlaté dno
Poctivá práce má zlaté dno

Papírník Cyril Putička vede pilně svůj malý krámek. Sám vychoval dva syny a dceru Konstantinu. Děti ho přemlouvají k odchodu do Prahy, kde může užívat zaslouženého odpočinku. Putička se v novém prostředí velmi nudí, a tak si najde místo příručího v papírnictví u mladé vdovy Jarmily Valentové. Svými schopnostmi pomůže zvelebit její obchod. Synové mu brání v nedůstojném povolání a nakonec se s ním ve zlém rozejdou. Putička se ožení s Jarmilkou a společně zřizují několik filiálek. Po pěti letech přicházejí děti , které mezitím ztroskotaly v manželství a podnikání. Otec a Jarmila je přijmou a postarají se o jejich novou budoucnost.

Přednosta stanice
Šaty dělají člověka a uniforma dělá přednostu

Notoricky známé rčení, že šaty dělaj člověka, dojde vrcholného naplnění u svérázného nosiče reklam Ťopky, který se ve vleku událostí ocitá v uniformě přednosty železniční stanice a statečně čelí nejen generální inspekci drah, ale dokonce aspiruje na povýšení a pro skutečného přednostu získá vytoužený souhlas k přeložení.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nedělní filmy pro pamětníky 11 - Zita Kabátová - 2 DVD pošetka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nedělní filmy pro pamětníky 11 - Zita Kabátová - 2 DVD pošetka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nedělní filmy pro pamětníky 11 - Zita Kabátová - 2 DVD pošetka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nedělní filmy pro pamětníky 11 - Zita Kabátová - 2 DVD pošetka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nedělní filmy pro pamětníky 11 - Zita Kabátová - 2 DVD pošetka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Nedělní filmy pro pamětníky 11 - Zita Kabátová - 2 DVD pošetka