Nefér výhoda - Síla finančního vzdělání - Co vás ve školách nikdy nenaučí

Kód: 7349263

Úplný název:

Nefér výhoda - Síla finančního vzdělání - Co vás ve školách nikdy nenaučí (Kiyosaki Robert T.): Síla financního vzdelání. Co vás ve školách nikdy nenaucí

Autor a popis:

Kiyosaki Robert T., Pragma, 288 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
198 Kč (248 Kč)
  / ks  
koupit
 

Autor bestselleru Bohatý táta, chudý táta Robert Kiyosaki zpochybnil a změnil způsob, jakým desítky milionů lidí na celém světě uvažují o penězích. S perspektivami, které jsou často v rozporu s konvenční moudrostí, se stal známým pro svou upřímnost, neúctu k establishmentu a odvahu. Na celém světě je proto považován za vášnivého zastánce finančního vzdělávání.

V knize Nefér výhoda vyzývá Robert Kiyosaki lidi na celém světě, aby přestali slepě přijímat klam, že je jim osudem předurčeno, aby celý život zápasili s financemi. Vybízí je, abyste změnili jedinou věc, kterou mají pod kontrolou, a to sami sebe. Jedině pravé finanční vzdělávání je cesta k vytvoření života, jaký si člověk přejete pro sebe a svou rodinu.
Tato kniha je o moci finančního vzdělání a pěti neférových výhodách, které skutečné finanční vzdělání nabízí:
•neférovou výhodu vzdělání
•neférovou výhodu daní
•neférovou výhodu dluhu
•neférovou výhodu rizika
•neférovou výhodu reciprocity
Kniha Nefér výhoda vyzývá čtenáře ve stylu vlastním společnosti Rich Dad, aby zhodnotili všechna hlediska a vyzkoušeli, jak se síla opravdového finančního vzdělání stává jejich nespravedlivou výhodou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nefér výhoda - Síla finančního vzdělání - Co vás ve školách nikdy nenaučí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nefér výhoda - Síla finančního vzdělání - Co vás ve školách nikdy nenaučí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nefér výhoda - Síla finančního vzdělání - Co vás ve školách nikdy nenaučí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nefér výhoda - Síla finančního vzdělání - Co vás ve školách nikdy nenaučí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nefér výhoda - Síla finančního vzdělání - Co vás ve školách nikdy nenaučí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Nefér výhoda - Síla finančního vzdělání - Co vás ve školách nikdy nenaučí