Nejen pečení s čokoládou - krabička obsahuje 128stránkovou knihu s recepty

Kód: 7234877

Úplný název:

Nejen pečení s čokoládou - krabička obsahuje 128stránkovou knihu s recepty (kol.):

Autor a popis:

REBO Productions, 128 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
258 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Čokoláda bývala výsadou vyšších vrstev společnosti a používala se při náboženských obřadech. Za posledních 150 let se však stala součástí našeho každodenního života. Často je považována za neřest, poslední průzkumy však prokázaly, že každodenní konzumace kvalitní čokolády v malém množství může dokonce prodloužit život. Dějiny čokolády jsou vskutku vzrušujícím tématem: dozvíte se, jak výjimečný vliv měla čokoláda na dějiny a že za její popularitou se skrývá skutečná věda. A samozřejmě v knížce najdete spoustu skvělých receptů. Krabička obsahuje: 128 stránkovou knihu, 12 formiček na čokoládu, štětec, stěrku, ministruhadlo, zdobítko s pěti náhradními nástavci a barevné papírové košíčky ve čtyřech barvách.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nejen pečení s čokoládou - krabička obsahuje 128stránkovou knihu s recepty do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nejen pečení s čokoládou - krabička obsahuje 128stránkovou knihu s recepty.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nejen pečení s čokoládou - krabička obsahuje 128stránkovou knihu s recepty (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nejen pečení s čokoládou - krabička obsahuje 128stránkovou knihu s recepty bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nejen pečení s čokoládou - krabička obsahuje 128stránkovou knihu s recepty doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pečení

 
Knihkupectví / Kuchařky / Pečení / Nejen pečení s čokoládou - krabička obsahuje 128stránkovou knihu s recepty