Nejhezčí místa světa - Od Grónska po Antarktidu pěšky, stopem, na kole, na lyžích, na koni

Kód: 2424625

Úplný název:

Nejhezčí místa světa - Od Grónska po Antarktidu pěšky, stopem, na kole, na lyžích, na koni (Hocek Jan):

Autor a popis:

Hocek Jan, Universum, 224 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
399 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Autor je cestovatel tělem i duší. Ve své nové knize, kterou navazuje na předchozí úspěšnou publikaci Nejhezčí túry světa, nás bere s sebou na dobrodružnou výpravu po 19 nejhezčích lokalitách zeměkoule. Navštívíme téměř všechny kontinenty, budeme se přepravovat nejrůznějšími dopravními prostředky a na vlastní kůži poznáme nejpodivuhodnější krajiny světa. Někdy se podíváme jen kousek za humna, do Vysokých Tater, jindy zamíříme až na zemskou jižní polární čepičku - ledovou Antarktidu. Knihu, provázenou autorovými jedinečnými fotografiemi v čistém grafickém zpracování, lze prostě jen číst a prohlížet, ale dá se nad ní i báječně snít a plánovat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nejhezčí místa světa - Od Grónska po Antarktidu pěšky, stopem, na kole, na lyžích, na koni do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nejhezčí místa světa - Od Grónska po Antarktidu pěšky, stopem, na kole, na lyžích, na koni.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nejhezčí místa světa - Od Grónska po Antarktidu pěšky, stopem, na kole, na lyžích, na koni (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nejhezčí místa světa - Od Grónska po Antarktidu pěšky, stopem, na kole, na lyžích, na koni bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nejhezčí místa světa - Od Grónska po Antarktidu pěšky, stopem, na kole, na lyžích, na koni doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Nejhezčí místa světa - Od Grónska po Antarktidu pěšky, stopem, na kole, na lyžích, na koni