Nejhezčí pohádky z celého světa - 40 světových lidových pohádek pro čtení nahlas

Kód: 2422639

Úplný název:

Nejhezčí pohádky z celého světa - 40 světových lidových pohádek pro čtení nahlas (Hartman Bob):

Autor a popis:

Hartman Bob, Knižní klub, 128 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha příběhů určených k předčítání nahlas přináší dětem i jejich rodičům čtyřicet převyprávěných lidových pohádek a bajek z celého světa, které potěší a zahřejí u srdce, a přitom nepostrádají humor, vtip a ponaučení. Svým rozsahem jsou příhodné pro čtení před spaním, náměty záměrně vybral autor Bob Hartman tak, aby se po nich zdály hezké sny a aby děti usínaly s pocitem štěstí a bezpečí. Příběhy doprovázejí půvabné, veselé ilustrace Krisztiny Kállaiové Nagyové.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nejhezčí pohádky z celého světa - 40 světových lidových pohádek pro čtení nahlas do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nejhezčí pohádky z celého světa - 40 světových lidových pohádek pro čtení nahlas.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nejhezčí pohádky z celého světa - 40 světových lidových pohádek pro čtení nahlas (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nejhezčí pohádky z celého světa - 40 světových lidových pohádek pro čtení nahlas bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nejhezčí pohádky z celého světa - 40 světových lidových pohádek pro čtení nahlas doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pohádky

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Pohádky / Nejhezčí pohádky z celého světa - 40 světových lidových pohádek pro čtení nahlas