Nejhorší rok mýho života aneb Už žádné další "rady pro puberťáky"

Kód: 2043160

Úplný název:

Nejhorší rok mýho života aneb Už žádné další "rady pro puberťáky" (Havlová Kateřina): aneb Už žádné další „rady pro pubertáky”

Autor a popis:

Havlová Kateřina, Mladá Fronta, 112 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
79 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Čtrnáctiletá Kiki prožívá nejhorší rok svého života: odstěhovala se její nejlepší kamarádka, začala mít starosti s láskou, do její rodiny zasáhla zákeřná nemoc a kdoví, jak přežije celé prázdniny, když jí krachly všechny plány? Ze smutku si začne psát blog, který se brzy stane víc než jen veřejným deníčkem, protože její zápisky si čtou kromě jejích vrstevníků i zkušení odborníci a formou diskusních příspěvků podporují Kiki v situacích, se kterými se sama nedokáže vyrovnat. Kiki na svém blogu nashromáždila ty úplně nejdůležitější rady pro pohodový vstup do dospělosti - od lékařů pro tělo i duši i od módních a kosmetických poradkyní. A snad už jsou to vážně rady poslední!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nejhorší rok mýho života aneb Už žádné další "rady pro puberťáky" do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nejhorší rok mýho života aneb Už žádné další "rady pro puberťáky".
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nejhorší rok mýho života aneb Už žádné další "rady pro puberťáky" (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nejhorší rok mýho života aneb Už žádné další "rady pro puberťáky" bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nejhorší rok mýho života aneb Už žádné další "rady pro puberťáky" doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dívčí knihy

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Dívčí knihy / Nejhorší rok mýho života aneb Už žádné další "rady pro puberťáky"