Audio CD: Nejkrásnější římské báje a pověst - CDmp3 (Čte Vladimír Kratina, Pavel Soukup, M

Kód: 4205294

Úplný název:

Audio CD: Nejkrásnější římské báje a pověst - CDmp3 (Čte Vladimír Kratina, Pavel Soukup, M (Slušný Jaromír):

Autor a popis:

Slušný Jaromír, Popron music, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
179 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Reedice úspěšného titulu v podobě MP3-CD.
Římská mytologie patří k základním pilířům evropské civilizace. Představuje svět, který chápal sám sebe prostřednictvím bohů a jejich činů. V dávných dobách se římské báje a pověsti staly nedílnou součástí každodenního života lidí bez rozdílu jejich společenského postavení. Každý si v nich našel příběh, který zobrazil i jeho osudy. Bohové Saturn, Pluto, Jupiter, Neptun, Merkur nebo Bakchus a mnoho dalších bájných postav ožívá na audio nahrávce díky hlasům Vladimíra Kratiny, Pavla Soukupa a Martina Stránského. Tři herečtí představitelé mužných typů a majitelé krásných hlasů jsou ideálními průvodci světem legendárních hrdinů a heroických mýtů. Tvůrci audioknihy využili pro větší dramatičnost a ""akčnost"" napínavých příběhů mnoho zvukových efektů, které poslechu dodají strhující spád.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Nejkrásnější římské báje a pověst - CDmp3 (Čte Vladimír Kratina, Pavel Soukup, M do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Nejkrásnější římské báje a pověst - CDmp3 (Čte Vladimír Kratina, Pavel Soukup, M.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Nejkrásnější římské báje a pověst - CDmp3 (Čte Vladimír Kratina, Pavel Soukup, M (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Nejkrásnější římské báje a pověst - CDmp3 (Čte Vladimír Kratina, Pavel Soukup, M bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Nejkrásnější římské báje a pověst - CDmp3 (Čte Vladimír Kratina, Pavel Soukup, M doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audio CD: Nejkrásnější římské báje a pověst - CDmp3 (Čte Vladimír Kratina, Pavel Soukup, M