Nejlepší nejen pražské restaurace 2018

Kód: 9059026

Úplný název:

Nejlepší nejen pražské restaurace 2018 (kol.):

Autor a popis:

Kol., TopLife Czech, 272 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
389 Kč (550 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.3.2018 dopoledne. 
 

Téměř nekončící nabídka restaurací může být pro návštěvníka nepřehledná. Pro volbu té správné restaurace pro vybranou příležitost pomůže hodnocený výběr špičkových restauračních zařízení pro rok 2018, kniha Nejlepší nejen pražské restaurace 2018.

Pečlivě vybraný přehled nejlepších restaurací v Česku. Pokud hledáte kvalifikovaný přehled restaurací, které své zákazníky nikdy nezklamou a pokud překvapí, tak jen v dobrém, najdete je v aktuální ročence hodnocení nejlepších restaurací.
Prestižní tuzemský projekt nezávislého a objektivního hodnocení restaurací publikuje výsledky vždy pro nadcházející kalendářní rok a doplňuje tak mezinárodně uznávané metriky michelinského průvodce. Zlatí lvi, od jednoho do tří, přehledně navádějí fanoušky té nejkvalitnější gastronomie do pečlivě vybraných a ohodnocených restaurací v Praze a dalších místech naší vlasti.

Více než pět desítek nezávislých hodnotitelů pravidelně navštěvuje nejlepší restaurace a na základě jednotné metodiky hodnotí restaurace z pohledu kvality a estetiky nabízených pokrmů, kvality obsluhy, útulnosti, originality a vybavenosti interiéru a dalších důležitých atributů, které ve výsledku nabídnou hostovi příjemný zážitek setkání s vysokou gastronomií a kvalitou doprovodných služeb.
Nezávislí hodnotitelé jsou rekrutování z pravidelných návštěvníků nejlepších restaurací v tuzemsku i zahraničí a přinášejí tak spravedlivý pohled na nabízenou kvalitu. Cílem projektu hodnocení kvality restaurací je objektivní výsledek, proto není možné udělit celkovou známku kvality bez opakovaných návštěv vybraných restaurací.
Oceněné restaurace získají jednoho zlatého lva, dva zlaté lvy a tři zlaté lvy, přičemž tři zlatí lvi jsou nejvyšším možným hodnocením a garancí neopakovatelných zážitků návštěvníků.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nejlepší nejen pražské restaurace 2018 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nejlepší nejen pražské restaurace 2018.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nejlepší nejen pražské restaurace 2018 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nejlepší nejen pražské restaurace 2018 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nejlepší nejen pražské restaurace 2018 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Evropa

 
Knihkupectví / Náš svět / Průvodce / Evropa / Nejlepší nejen pražské restaurace 2018