Nejúžasnější divy světa - Mistrovská díla stvořená člověkem i dechberoucí zázraky přírody

Kód: 7391886

Úplný název:

Nejúžasnější divy světa - Mistrovská díla stvořená člověkem i dechberoucí zázraky přírody (kol.): Mistrovská díla stvorená clovekem i dechberoucí zázraky prírody

Autor a popis:

SLOVART, 256 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nejúžasnější divy světa vás zavedou na cestu po nádherných a ohromujících místech po celém světě. Tento překrásně ilustrovaný rodinný průvodce popisuje 30 divů od Stonehenge či Akropole po Grand Canon a vodopády Iguazú. V knize najdete fantastické fotografie, které zachycují kouzlo i vznešenost těchto překrásných divů přírody a jedinečných lidských staveb. Díky bohatým ilustracím s popisky se můžete vydat do srdce těchto výjimečných míst a objevovat krásy přírody i mimořádných děl vytvořených největšími umělci a architekty.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nejúžasnější divy světa - Mistrovská díla stvořená člověkem i dechberoucí zázraky přírody do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nejúžasnější divy světa - Mistrovská díla stvořená člověkem i dechberoucí zázraky přírody.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nejúžasnější divy světa - Mistrovská díla stvořená člověkem i dechberoucí zázraky přírody (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nejúžasnější divy světa - Mistrovská díla stvořená člověkem i dechberoucí zázraky přírody bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nejúžasnější divy světa - Mistrovská díla stvořená člověkem i dechberoucí zázraky přírody doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Nejúžasnější divy světa - Mistrovská díla stvořená člověkem i dechberoucí zázraky přírody