Největší bitvy - Ucelené informace o slavných bitvách, které formovaly svět

Kód: 8757562

Úplný název:

Největší bitvy - Ucelené informace o slavných bitvách, které formovaly svět (kol.):

Autor a popis:

Kol., BURDA, 180 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
68 Kč (75 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.3.2018 dopoledne. 
 

Historie je ovlivněna vítězstvími i prohranými bitvami. Prostřednictvím podrobných map, schémat a živých snímků se dozvíte něco o taktikách a strategiích, které formovaly nejvýznamnější světová tažení. Pochopíte, jaké faktory přispěly k daným výsledkům, a odhalíte, jaké události ovlivnily identity společností celého světa. Najdete zde: nejdramatičtější bitvy v dějinách – pochopíte některé ze světově nejvlivnějších a nejničivějších válek, připomenete si bitvu na řece Sommě – jednu z nejkrvavějších operací první světové války, která má tento rok 100. výročí, prohlédnete si bitevní mapy – taktiky a strategie, které rozhodly o osudu významných bojů, dozvíte se něco o Španělsku: vzestupu a pádu supervelmoci – stanete se svědky bouřlivé cesty jednoho národa na světovou scénu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Největší bitvy - Ucelené informace o slavných bitvách, které formovaly svět do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Největší bitvy - Ucelené informace o slavných bitvách, které formovaly svět.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Největší bitvy - Ucelené informace o slavných bitvách, které formovaly svět (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Největší bitvy - Ucelené informace o slavných bitvách, které formovaly svět bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Největší bitvy - Ucelené informace o slavných bitvách, které formovaly svět doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie válek

 
Knihkupectví / Military / Historie válek / Největší bitvy - Ucelené informace o slavných bitvách, které formovaly svět