Největší podvod 20. století - Opravdu byli Američané na Měsíci?

Kód: 8762439

Úplný název:

Největší podvod 20. století - Opravdu byli Američané na Měsíci? (Bausch Liebmar): Opravdu byli Američané na Měsíci

Autor a popis:

Bausch Liebmar, AOS Publishing, 123 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
143 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Známe to všichni z každodenního života. Někdo se nás snaží o něčem přesvědčit, ale čím více tak činí, tím více mu nedůvěřujeme. Sem patří i legendární přistání Američanů na Měsíci v letech 1969 až 1972. Užitečná tradice, předávaná nám našimi rodiči, nás odjakživa učí: důvěřuj, ale prověřuj. Lunární mise jsou stále tabuizovaným tématem, které americké úřady nadále drží pod pokličkou a podporují pouze oficiální verzi. Položil si někdo otázku: Qui bono? Komu to slouží? Dosud se ještě nikdo nezabýval otázkou, co by předstíranými americkými lunárními misemi získal i druhý účastník tehdy bipolárně rozděleného světa mezi USA a SSSR… Nikdo si dosud nedokázal představit, že i jaderné a kosmické supervelmoci mají své originální a ryze společné zájmy, které je dokáží účelově spojit, i když navenek v jiných otázkách stále zůstávají konkurenty. Je to však nikoliv výjimečná dialektika života. Ale chápu, že globální mediální obraz světa, vytvořený oběma supervelmocemi, je tak silný a trvalý, že nahlédnutí do zákulisí tohoto obrazu může být pro mnoho čtenářů těžko přijatelné. Tato kniha se o tento náhled nezaujatým pohledem pokouší.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Největší podvod 20. století - Opravdu byli Američané na Měsíci? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Největší podvod 20. století - Opravdu byli Američané na Měsíci?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Největší podvod 20. století - Opravdu byli Američané na Měsíci? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Největší podvod 20. století - Opravdu byli Američané na Měsíci? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Největší podvod 20. století - Opravdu byli Američané na Měsíci? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Největší podvod 20. století - Opravdu byli Američané na Měsíci?